Ty te flet goja para mendjes. Nxehet keq Miranda Dupi ne Style Star | ABC News Albania

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web:

Facebook:

Instagram:

Subscribe kanalin tone ne: youtube:

#abcnews#abcnewsalbania#stylestar #StyleStar

Style Star Show vs. Kosherja, “sherr” LIVE mes Kiara Titos dhe sozise se saj | ABC News Albania
Style Star Show vs. Kosherja, "sherr" LIVE mes Kiara Titos dhe sozise se saj | ABC News Albania

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo Read more

Konkurentja shperthen ne lot, akuza dhe kunderakuza me jurine ne style star | ABC News Albania
Konkurentja shperthen ne lot, akuza dhe kunderakuza me jurine ne style star | ABC News Albania

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo Read more

Dhespina flet para finales se “Style Star”, nje “thumb” per Alden, s’i kursen as kritikat per jurine
Dhespina flet para finales se "Style Star", nje "thumb" per Alden, s’i kursen as kritikat per jurine

Për informacionet më të fundit klikoni: Web: Facebook: Instagram: Subscribe kanalin tone ne: youtube: #abcnews#abcnewsalbania

Kush te jep te drejten te me prekesh? Sulmohet keq konkurentja, ja cfare ndodhi ne Style Star
Kush te jep te drejten te me prekesh? Sulmohet keq konkurentja, ja cfare ndodhi ne Style Star

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: Facebook: Instagram: Subscribe kanalin tone ne: youtube: #abcnews #abcnewsalbania

20 comments

  1. Ne kete puntate u shpalos padituria e shumices se vajzave,nuk dinin te justifikonin veshjen e tyre…

  2. Enxhi mjaft lehe ham ham, shumë shëmtuar fole me Alden dhe Miranden, njeri i hidhur dhe llafazan. Je e shëmtuar né shpirt.

  3. Prezantuese me skandaloze se kjo Kiara nuk mendoj se ka ne televizionet shqiptare. Mire qe sdi te lidhe dy llafe po tregohet e pasjellshme dhe nuk di fare te menaxhoje debatet qe zhvillohen midis konkurrenteve dhe jurise.

  4. Po po cfare eshte ai surgjelo Niko bashke me “prof Genec ” Jane te pa edukate nuk ruajne te drejten e njeriut qe vjen ne konkurim cfare Ben regjia ??????😷👎

  5. Enxhi shume ziliqare, histerike, negative dhe llafazane. Je dhe nene me kete edukat ne ekran

  6. Niko nuk eshte profesional ne vleresim
    Piket e tij jane reflektim i simpatise personale ndaj vajzave

  7. Arroganca dhe mungesa e respektit në maksimum nga te gjithe!🙄🙄

  8. Mendoj qe duhet te kishte edhe nje veshje nga Kosova. Perveq qe jemi nje, keni edhe shume ndjekes nga ketu.