Kush te jep te drejten te me prekesh? Sulmohet keq konkurentja, ja cfare ndodhi ne Style Star

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web:

Facebook:

Instagram:

Subscribe kanalin tone ne: youtube:

#abcnews #abcnewsalbania

Penny Wong derides government’s stance on Taiwan | Politics | ABC News
Penny Wong derides government's stance on Taiwan | Politics | ABC News

Defence Minister Peter Dutton's comments on Taiwan and China have upset Chinese officials more than once, and it's a move Read more

Labor MP says Gladys Berejiklian played politics with public health | Insiders | ABC News
Labor MP says Gladys Berejiklian played politics with public health | Insiders | ABC News

It was a bombshell week in NSW politics, with Premier Gladys Berejiklian resigning on Friday. It further complicates national and Read more

IN FULL: Victorian Health Minister Martin Foley says state in ‘precarious position’ | ABC News
IN FULL: Victorian Health Minister Martin Foley says state in 'precarious position' | ABC News

Victorian Health Minister Martin Foley says the state is in a "precarious position" as it enters its first day of Read more

Expert says politics has hampered NSW COVID-19 response ‘every step of the way’ | ABC News
Expert says politics has hampered NSW COVID-19 response 'every step of the way' | ABC News

Adjunct Professor Bill Bowtell says the lockdown in NSW is not hard enough, and politics has impeded the health response Read more

20 comments

 1. Njerez hapini syte!
  Ne fund mbeti viola dhe vajza e re. Jam e lumtur qe juria mbajti vajzen e re pasi shqiperise i duhet kulture dhe fryme europiane te cilen ajo e perfaqesoi. Po ta krahasoje me violen si stil ngjante 100 her me bukur vajza re.
  Mos te keqkuptohemi,as mua sme pelqeu shume veshja e saj POR nese do kishte dicka nje ngjyreshe do ngjante shume me CHANEL & VINTAGE sesa veshja violes qe transmetonte fshataresi qe nga lepirja flokeve deri te sandalet e bardha.

 2. Normale qe te huajt nuk vishen ekstravagante sidomos gjermanet nuk vishen fare

 3. Modelja e fundit, sikur eshte arratisur nga burgu per te shkuar ne dasmen e ish-it. Skandalose 🤣

 4. Emisioni eshte i duhur, por sikur te gjitha vajzat te kishin te njejten teme do ishte me e drejte. Normal qe Dhespina do te ishte fituese sepse un skam parë nje nuse te keqe, te gjitha jane te bukura ne menyren e vet.
  Tema qe kishte Vola ishte me palidhje “dasëm ne Shijak” …. dasëm ne Dubai ….dasma e ishit !!! nuk karahasohen me temen e Dhespines… e pa drejte sepse te Dhespina nuk ke cfar te komentosh nje nuse me vello te bardhe dhe te gjitha te bardha… tek te tjerat komento modelin , gjyko ngjyren e verdhe …. etj

 5. Flet vajza per Gjermanin sikur nuk eshte gjermanija 2 or lerg maksimumi. Qetoshu zemra se bote me sy kena pa te gjithe. E kutpoj qe shume dasma ne europe jane te thjeshta por ktu po gjykohet stili i rrobave dhe prap veshja ishte skandal, kishe mujt me u vesh thjesht e prap me dal bukur.

 6. Gjermania nuk eshte djepi I modes. Sidoqofte e thjeshta prap duhet te jete e bukur. Per here te pare jam me nikon.

 7. Brravo te jen Shqiptarer jo Turke Federika foli me vend 👏👏se e ken ber shqiperin sikur jen Turq

 8. Irisa morri super xhiro, çdo puntate me gjoksin jashte
  Sipas mendimit tim shume e mbivlersuar overrated

 9. Kiara duhet te thoshte :a nuk esht e gabuar kjo?dhe niko e kuptoj dhe tha qe kjo ishte pyetje retorike

 10. Wtffff. Duhej shpetuar viola jo kjo qe ishte per dordolec per ta vendos te tremb zogjte, ca dreq stili!

 11. Sa fallco qe jan keto krijojn gjasme konflike me njeri tjetrin thjesht per show FALLCOooooooo Komplet fallcoooo

 12. Hera e pare qe shoh kete emision ,por ku djali ja fut kot po kot fare!vetem profesioniste qe nuk eshte!Per ca duhet aty ?!!!Zonjat bravo,sidomos ajo me syze !une jetoj jashte edhe neper raste,dasma te ftuarit jane shume te rafinuat,te fisshem kenaqesh duke pare stilin e tyre ndersa aty vishen per cdo rast si dasem turke,arabe.Jane edhe eksperte keto gocat nuk do e vishja kurr thote njera !!pse nuk do vishje kurr versacen,miu miu…..?!A pika!

 13. Kjo vajza e re nuk ka lidhje me stilin mua me vin shume keq sepse ka cdo kush stilin e tij ,por aty duhet te jepni frymezim dhe te dini te pakten rregullat minimale te veshjes . Tani clidhje ka jumpsuit me cante gri ,kapele bardhe ,kepuce te bardha me gold ,ore silver ,syze te zeza omg me hoqi fare mendjen . Jashte shtetit mund te shkosh dhe me bikini ne dasem and no one will care ,por askush sdo frymezohej prej teje . 👎🏻