Episodi i plotë: E Diell 4 Prill 2021 Entertainment Show

“E diell”, programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël.
Producentë: Edi Manushi/Top Channel
Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Armela Topi
Moderatorë: Edi Manushi, Dojna Mema, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani
Të ftuar: Robert Berisha; Bujar Kapexhiu
Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE:
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#eDiell#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell 16 Maj 2021 Entertainment Show
Episodi i plotë: E Diell 16 Maj 2021 Entertainment Show

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke Read more

Episodi i plotë: E Diell 09 Maj2021 Entertainment Show
Episodi i plotë: E Diell 09 Maj2021 Entertainment Show

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke Read more

Episodi i plotë: E Diell 18 Prill2021 Entertainment Show
Episodi i plotë: E Diell 18 Prill2021 Entertainment Show

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke Read more

🔴 2021 Emmy Awards: Red Carpet Live | September 19, 6PM ET | Entertainment Weekly
🔴 2021 Emmy Awards: Red Carpet Live | September 19, 6PM ET | Entertainment Weekly

Watch interviews with TV’s biggest stars live at the 2021 Emmy Awards with hosts Jeremy Parsons and Janine Rubenstein. Subscribe Read more

20 comments

  1. Bini mas shipes qone te psikiatri se vertet esht ne gjendje te keqe mendore mos e leni ket pun mas dore osht e rrezikshme mentalisht kjo shipja e qmendur

  2. Cka te keqe Qe Tea doli cift me Andin .Tea genjeu per publikun qe te jen te kenaqet .Tea me nw fund u lendua vete tue mendu mos lendone publikun .Ndodhin kte gjera mos flitni si popagalla Tea esht e mire shume

  3. Kuku sa nuk muj e duroj ket shqipen oo zot I madh sae ult esht poe kesh tejen a vet ndegjoja zerin si flen Pote boj be esht e smuar kta stutdjos jakan rrit mendjen atu qe e Majn

  4. Gerti Vaso shume feminist, gjithmone kshu me eshte duk , gjykime te dobta nisur nga 🍑Gerti 👎👎👎👎

  5. Prap me kete tea na shpifet me ta pz 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 brravo shqipe nxerra te gjitha te pa lamet se me ato lek qe ka ba tea ka ra nga pesha ka hyre 600 kile doli me fam dhe me lek dhe ra nga pesha

  6. bravo Graciano gjithmon mka pelqy tipi jot…..vetem per disa klikime top Channel dhe portalet merren vetem me Tean……Tean, Andin etj i ndjekin njerezit qe kane nje jete bosh per veten e tyre.

  7. Çdo njeri e ben Jeten private si do vete, Tea Ti je shume pozitive 😍🦋🌻🌻Shqipe beqare do te ngelesh gjithemone..E pa durushme, shume Negative 🤮🤮👎👎

  8. Tea me fake se kurr dhe ana pler femer mbeshtet tean se esht me fallco se vet tea